Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Galaksi Saç Modelleri İçin En Güzel Örnekler 2017

Galaksi Saç Modelleri İçin En Güzel Örnekler 2017

saç modalleri

Her yıl, Her mevsim farklı modellerle buluşan saç modası, 2017de galaksi saç modelleri ile buluşuyor. Son yıllarda saç modasının oldukça farklılaştığı ülkemizde, galaksi saç modellerini her yaştan bayan ve erkeğin seçtiğini görüyoruz.

Galaksi saç modelinin, vermek istediği imaj uzay ve dünyayı başında taşıdığını düşündürmek. Çünkü galaksinin renklerinden oluşuyor. Normal saç boyalarının çok farklı renklerinin kullanıldığı galaksi saç modelleri bu yılın çok seçilen modellerinden olacağa benziyor.

Bu saç modeli o kadar fazla renk çeşidinden oluşuyor ki, Uranüs yeşili, güneş sarısı, Neptün mavisi, nebula kırmızısı bunlardan sadece bir kaçı olarak karşımıza çıkıyor.

Saç Modasında Galaksi

saç modasıÇok fazla farklılık gösteren renkleriyle sokaklarda, AVM mağazalarında çeşit çeşit renkli saçlarla karşılaşacağız artık. Galaksi saç modası tüm sokakları şenlendireceğe benziyor.

Erkeklerin ve bayanların beraber kullanabildikleri bu saç modeline sahip olmak için, kuaför koltuğunda biraz fazla oturmanız gerekebilir. Bazı galaksi modellerini oluşturabilmek için kuaför kodluğunda altı saati aşkın bir süre oturmanız gerekecek. Bu sabrı gösterebilirseniz galaksi saç modellerine sahip olabilirsiniz.

Çok fazla kuaför koltuğunda oturmayı sevmeyen bayanlar var. Kuaför koltuğunu sevmeyen bayanlar için de geçici boyalar ve saç tebeşirleriyle galaksi saç modellerini denemek mümkün. Tebeşir ve geçici boya ile deneyip size yakışıp yakışmadığını görebilirsiniz.

Renklerinin seçimi tümüyle size kalmış durumda, ister mavi olur, isterse kırmızı çünkü galaksi modellerinde olmayan bir renk yok. Kısa saçlara da uzun saçlara da uygulanabilen bu model, başka saç modellerinden daha havalı ve daha canlı görünüyor.

Farklı Olmayı İstemek

Son yıllarda saç modellerinde moda çok fazla değişkenlik gösteriyor. Bazı bayanların sıra dışı farklılık hissetmek istediklerini biliyoruz. Galaksi saç modelleri tam da farklılık hissetmek isteyen bayanların saç modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Astronomiye karşı çok fazla ilgi duyan erkekler de bu saç modelini tercih ediyor. Hem erkeklerde hem de bayanlarda kullanılan galaksi saç modellerinde, erkekler daha az canlı renkleri tercih ediyor.

Kısa saçlara da uzun saçlara da uygulanabilen galaksi saç modellerinin çok uzun süre modası geçmeyeceğe benziyor. Genellikle marjinal olmayı seven kişilerin yaptırdıkları saç modeli arkadaşları arasında farklı görünmek isteyen genç kızların da ilgisini çekiyor.

Galaksi saç modellerinin son zamanlarda seçilme sebebi, çok arkadaş çevresi olanların başka arkadaşlarıyla pişti olmak istememesi olarak görülüyor. Çünkü kişiye çok büyük bir farklılık veriyor.

Bir Yorum

Bri Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir