Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Geçmişten Günümüze Tesettür Modası

Moda nedir derseniz ; belli bir dönemde bir toplumda belli şeylere karşı gösterilen ilgi, düşkünlük olarak tanımlanabilir. Geçici yeniliğe, toplumun geçici beğenisine yöneliktir, zamanla değişmektedir. Belli kaideleri yoktur. moda nedirDini inançlarından taviz vermeden giyinmek isteyen bayanların tercihi tesettür giyim. Geçmişten günümüze kılık kıyafette neler değişti diye sorarsanız bu yazımız sizin için. Her bayanın vazgeçilmezi olan şık giyinme isteği tesettürlü bayanlarında tercihi. Her tesettürlü bayan da dini inancına uygun şık, gösterişli giyinmek, kaliteden taviz vermemek ister.

 

Geçmiş Yıllarda Tesettür Giyim

1990’lı yıllarda ülkemizde tesettür giyim sadece kaban, mont, pardösü seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Yeni tarzlar üretilemiyor. Tesettür giyim sadece renk anlamında karşımıza çıkıyordu bayanlara tercih seçeneği sunulmuyordu. Günümüzdeki gibi yüzlerce çeşit tesettür giyim markası yoktu.

 

Günümüzde Tesettür Giyim

Şuan yaygın olan tesettür giyim online satış mağazaları ile istediğimiz ürünler iki tık uzağımızda, istediğimiz ürüne istediğimiz an yüzlerce ürün arasından ulaşabiliyoruz. Bayanların vazgeçilmezi olan gömlekler farklı renk ve kesimlerde karşımıza çıkıyor. Bluzlar, gömlekler, rengarenk tunikler, feraceler günümüzdeki moda akımları dikkat alınarak tasarlanıyor.

Bayramın yaklaştığı şu günlerde şık hanımların gardırobuma girmeye hak kazanan ürünlerden bazıları bunlar. Düğün mevsiminde olduğumuzu hatırlatarak tesettür abiye modellerinin de çok çeşitli olduğunu belirtmemiz gerek.  İstediğiniz an gece kıyafetine dönüşebilen rengarenk feracelerle, elbiselerle ve topuklu ayakkabılarınızla şıklığınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Bir Yorum

Bri Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir