Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Bacak İnceltmenin Hızlı ve Kolay Yolları

Bacak İnceltmenin Hızlı ve Kolay Yolları

Kadınların en büyük sorunlarından biri, kış aylarında kilo almaları ve yaza girerken bu kilolardan kurtulma yolları aramaları ve bulamamalarıdır.

Özellikle doğum sonrası sarkan ve eski sıkılığını bulamayan vücut için tek ilaç egzersizdir. Egzersiz denildiğinde aklınıza spor salonlarındaki aletler geliyorsa yanılıyorsunuz. Çünkü sarkan vücudu sıkılaştırmak için en etkili yöntem esneme hareketleri ve pilatestir. Mesela vücudunuzda rahatsız olduğunuz yerler varsa, bölgesel çalışarak bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bacaklarınızı sıkılaştırmak için günde sadece 15 – 20 dakikanızı ayırarak birkaç ay sonra daha ince görünebilirsiniz. Bacak inceltmenin hızlı ve kolay yolları arasında yer alan esneme ve evde kolayca yapabileceğiniz egzersizler sayesinde, daha fit görünebilirsiniz.

Glute Kick Hareketi ile İşe Başlayın

Bu hareket ilk başlarda sizi zorlasa da, bacaklarınızın her noktasının çalıştığını anladığınızda ve alıştığınızda vazgeçilmez olacak.

Glute kick hareketi ile bacak inceltme ve bel, basen sıkılaştırma konusunda verim alabilirsiniz. Günde 10 adet iki set haline başlayarak arttırarak devam etmeniz durumunda 1 ay içinde sonuç almaya başlarsınız.

Şekildeki gibi hareketleri yaparken karın bölgenizi sıkmayı unutmamalısınız.

bacak inceltme

Duvar Squat

Squat hareketinin her kombinasyonu en hızlı ve çabuk inceltmeyi sağlayacaktır. 10 tane aralıksız iki set halinde başlayarak bu harekete başladıktan sonra her gün sayıyı beşer beşer arttırarak devam etmelisiniz.

Son Bir Not…

Bacaklarınızın incelip sıkılaşması için sadece egzersiz yetmez. Sağlıklı beslenmeli ve yağ yakıcı bitki çaylardan olan yeşil ya ve mate çayı gibi bitkisel içecekler içmelisiniz.

Tabi abur cubur ve şekerli gıdaları hiç yememeniz gerektiğini siz zaten biliyorsunuzdur. Fit olmak, sağlıklı beslenerek ve düzenli egzersiz yaparak mümkündür.

bacak inceltme

Pilates topunuzun büyük olmasına gerek yok, küçük pilates topuyla da bu hareket kolaylıkla yapılabilir.

Etiketler:
Bir Yorum

Bri Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir